Dnia 27.10.2022 r. w sali MDK nr 2 w Bydgoszczy odbyły się ćwierćfinały wojewódzkie Licealiady w tenisie stołowym drużynowym, gdzie naszą szkołę reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców. Jak się okazało tego dnia więcej szczęścia oraz umiejętności było po stronie Stanisława Kaczana, Huberta Jankowskiego i Janka Tarzyńskiego, którzy okazali się bezkonkurencyjni wygrywając wszystkie mecze czym zapewnili sobie udział w półfinałach wojewódzkich. Do samego końca również bardzo dzielnie i walecznie stawiały opór Dagmara Lipińska, Jagoda Wiśniewska oraz Weronika Cichowicz jednak tego dnia trafiły na bardzo mocne ekipy dziewcząt i ostatecznie skończyły rywalizację na IV miejscu. W to piękne czwartkowe południe wróciły wspomnienia sprzed roku (kiedy w podobnym okresie byliśmy na tym samym etapie rozgrywek), a to wszystko za sprawą złotoustej p. Bożeny Rydel-Strzeleckiej, która przesłała nam gorące pozdrowienia życząc udanych zawodów. Uczniowie zrobili co mogli by te życzenia spełnić co finalnie skończyło się na bardzo udanym wyjeździe i już dziś odliczamy dni do półfinałów wojewódzkich jakie odbędą się 2.11.2022 r. w Inowrocławiu. Trzymajcie za nas kciuki!!!

S. Mędlewski