28.10.2022 r. w naszej szkole odbył się konkurs mitologiczny. Organizatorkami były panie: Justyna Ciesielska, Małgorzata Fiałkowska oraz Karina Kacprzak.
Konkurs przeznaczony był dla klas pierwszych i drugich liceum oraz technikum.
Miło nam poinformować, że zwycięzcami zostali uczniowie z klasy 1a w składzie: Zuzanna Wierzbowska, Oliwier Nowakowski, Bartosz Zboracki, Angelika Frontczak, Jagoda Wiśniewska. Drugie miejsce zajęła klasa Ic (Adam Jankowski, Szymon Kalkowski, Patryk Świętochowski, Wiktor Miłek). Na trzecim miejscu znaleźli się przedstawiciele klasy 2c (Jakub Mielecki, Szymon Gugula, Oskar Karolewski, Stanisław Szczutkowski), a czwarte miejsce przypadło uczennicom z klasy 2a (Natasza Czesnokov, Oliwia Ograbek, Antonina Smolik, Julia Magdzińska).
Zwycięzcom i pozostałym uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!

Karina Kacprzak