Dni wolne w roku szkolnym 2021/2022

11 listopada 2021 r. (czwartek) Narodowe Święto Niepodległości.
12 listopada 2021 r. (piątek) – dzień wolny, (zajęcia będą odpracowane w sobotę 6 listopada 2021 r).
ZIMOWA PRZERWA ŚWIĄTECZNA – od 23 grudnia 2021 r. (czwartek) do 2 stycznia 2022 r. (niedziela).
FERIE ZIMOWE –  od 17 stycznia 2022 r. (poniedziałek) do 30 stycznia 2022 r. (niedziela).
Przewidywany termin Rekolekcji wielkopostnych
Od 8.00 do 10.25 odbywają się lekcje według planu
PRZERWA WIELKANOCNA – od 14 kwietnia 2022 r. (czwartek) do 19 kwietnia 2022 r. (wtorek).
2 maja 2022 r. (poniedziałek) – dzień wolny, (zajęcia będą odpracowane w sobotę 23 kwietnia 2022) r.
4 maja do 6 maja 2022 r. (środa – piątek) – Egzaminy maturalne. Dni wolne dla klas LO i TM. Branżowa Szkoła I Stopnia odbywa zajęcia zgodnie z planem.
16 czerwca 2022 r. (czwartek) Boże Ciało.
17 czerwca 2022 r. (piątek) – dzień wolny, (zajęcia będą odpracowane w sobotę 11 czerwca 2022) r.
21 czerwca 2022 r. – Dzień wolny od zajęć dydaktycznych dla uczniów TM i BS – egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie.

Konsultacje nauczycieli

 

L.p. Nauczyciel Termin
1. Andrzejewski Mariusz Piątek 14.20 – 15.05
2. Benzhour Khalid Środa 14.20 – 15.05
3. Bochat Katarzyna Wtorek 15.05 – 15.25
4. Chomska Małgorzata Poniedziałek 15.55 – 16.25
6. Dębowska – Milewska Mariola Czwartek 14.15 – 15.00
7. Dolińska-Fojut Anna Środa 14.10 – 14.55
8. Fiałkowska Małgorzata W godzinach pracy biblioteki
9. Garczyńska Jolanta Poniedziałek 14.20 – 15.05
10. Kacperek Anna Wtorek 15.05 – 15.25
11. Kierzkowski Edward Czwartek 14.10 – 14.55
12. Kołota Beata Środa 15.05 – 15.50
13. Kondrat Aleksandra Wtorek 15.00 – 15.45
14. Lankauf Magdalena W godzinach pracy pedagoga
15. Mędlewski Sebastian Czwartek 08.00 – 08.45
16. Mickuś – Abramenkau Adianna Środa 14.10 – 14.40
17. Murawska Anna Wtorek 16.00 – 16.45
18. Noskowiak Dorota Wtorek 07.40 – 08.00
19. Osiński Radosław Ostatni piątek miesiąca 12.30 – 13.15
20. Radke Małgorzata Piątek 13.25 – 14.10
21. Rolirad Anna Środa 12.15 – 13.00
22. Ryckowska Katarzyna Środa 15.15 – 16.00
23. Rydel – Strzelecka Bożena Poniedziałek 16.00 – 16.45
24. Stefańska Lucyna Czwartek 14.15 – 14.35
25. Swinarenko Kamilia Poniedziałek, czwartek 15.05 – 15.25
26. Szewczyk – Jarzębowska Katarzyna Środa 14.10 – 14.55
28. Wawrzyniak Katarzyna Środa 14.20 – 15.05
29. Wolińska Katarzyna Poniedziałek 08.00 – 08.20
30. Worona Damian Piątek 13.25 – 14.10