Dni wolne

1 listopada 2019 r. (piątek) Święto Wszystkich Świętych.
11 listopada 2019 r. (poniedziałek) Narodowe Święto Niepodległości.
ZIMOWA PRZERWA ŚWIĄTECZNA – od 23 grudnia 2019 r. (poniedziałek) do 1 stycznia 2020 r. (środa).
10 stycznia 2020 r. (piątek) –  dzień wolny od zajęć dydaktycznych dla uczniów Technikum Mechatronicznego i Branżowej Szkoły I Stopnia (egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie).
FERIE ZIMOWE – od 27 stycznia 2020 r. (poniedziałek) do 09 luty 2020 r. (niedziela).
Przewidywany termin Rekolekcji wielkopostnych – od 06 kwietnia 2020 r. (poniedziałek) do 08 kwietnia 2020 r. (środa), od godziny 10.30.
Od 8.00 do 10.25 odbywają się lekcje według planu
PRZERWA WIELKANOCNA – od 09 kwietnia 2020 r. (czwartek) do 19 kwietnia 2020 r. (wtorek).
4 maja do 6 maja 2020 r. (poniedziałek – środa) – Egzaminy maturalne. Dni wolne dla klas LO i TM. Branżowa Szkoła I Stopnia odbywa zajęcia zgodnie z planem.
11 czerwca 2020 r. (czwartek) Boże Ciało.
12 czerwca 2020 r. (piątek) – dzień wolny, (zajęcia będą odpracowane 06 czerwca 2020) r.,
23 czerwca 2020 r. – Dzień wolny od zajęć dydaktycznych dla uczniów TM i BS – egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie.

Konsultacje nauczycieli

L.p. Nauczyciel Termin
1. Andrzejewski Mariusz Piątek 13.25 – 14.10
2. Benzhour Khalid Czwartek 8.50 – 9.35
3. Bochat Katarzyna Czwartek 11.45 – 12.30
4. Chomska Małgorzata Wtorek 15.10 – 15.55
5. Cisowski Zdzisław Wtorek 12.00 – 13.00
6. Dębowska – Milewska Mariola Czwartek 9.40 – 10.25
7. Fiałkowska Małgorzata W godzinach pracy biblioteki
8. Garczyńska Jolanta Poniedziałek 8.50 – 9.35
9. Jabłoński Tomasz Środa 11.30 – 12.15
10. Kacperek Anna Środa 10.00 – 10.30
11. Kierzkowski Edward Poniedziałek 14.00 – 16.00
12. Kłaniecka-Sroka Małgorzata Wtorek 12.30 – 13.15
13. Kołota Beata Środa 14.20 – 15.05
14. Lankauf Magdalena W godzinach pracy pedagoga
15. Mickuś – Abramenkau Adianna Poniedziałek 14.20 – 15.05
16. Murawska Anna Piątek 15.05 – 15.55
17. Noskowiak Dorota Piątek 12.15 – 13.00
18. Osiński Radosław Piątek 15.05 – 15.55
19. Radke Małgorzata Czwartek 11.30 – 12.15
20. Rolirad Anna Czwartek 11.30 – 12.15
21. Ryckowska Katarzyna Czwartek 12.30 – 13.15
22. Rydel – Strzelecka Bożena ———– —————
23. Stefańska Lucyna Poniedziałek 13.25 – 14.10
24. Swinarenko Kamilia Środa 11.40 – 12.15
25. Szewczyk – Jarzębowska Katarzyna Poniedziałek 14.20 – 15.05
26. Trokowska Magdalena W godzinach pracy psychologa
27. Wawrzyniak Katarzyna Czwartek 11.30 – 12.15
28. Wolińska Katarzyna Wtorek 8.00 – 8.45
29. Worona Damian Poniedziałek 9.40 – 10.25