Po miesiącu zmagania się z obowiązkami szkolnymi grupa 40 uczniów z klas  II a, III a i III c wraz z wychowawczyniami postanowiła wyruszyć w Polskę na spotkanie z przygodą. Celem naszej wyprawy było unikatowe zjawisko przyrodnicze – Największy pas ruchomych wydm w Europie znajdujący się w Słowińskim Parku Narodowym w okolicach Łeby.
 Ktoś kiedyś powiedział „ podróżowanie sprawi, że zaniemówisz z wrażenia.” Rzeczywiście na widok roztaczającego się przed nami krajobrazu zastygliśmy w niemym zachwycie. Ale nie tylko. Turlaliśmy się z wydm, budowaliśmy zamki z piasku, polegaliśmy na sobie szukając wyjścia z labiryntu. Były spacery, rozmowy i wspólne posiłki. My, opiekunowie po raz kolejny zobaczyliśmy, jaką cudowną mamy młodzież i  na co należy zwrócić szczególną uwagę w pracy wychowawczej.
               Było słonecznie i beztrosko. Wróciliśmy z nową energią i apetytem na więcej , ponieważ podróżujemy nie po to, by uciec przed życiem, ale by życie nam nie uciekło.”
                                                         Do następnej wyprawy: M. Dębowska – Milewska,  A. Rolirad,  K.Ryckowska

  

 

Więcej w galerii zdjęć: https://photos.app.goo.gl/fxTFUxamyCZtzzA37