W szkole może być fajnie i bezstresowo. Grupa uczniów z naszej szkoły rozpoczęła ferie Edukacyjną  Nocą w Szkole.
To co wydaje nam się często stratą czasu jest niekiedy jedynym sposobem, aby odzyskać życie, zdrowie, radość. Uczniowie z różnych klas wraz z nauczycielami spędzili wspaniałe sześć godzin w szkole  „po szkole”. Nasza młodzież nie boi się nowych doświadczeń i wyzwań. Były zawody w rozwiązywaniu krzyżówek, grupowe  pokazy układów tanecznych, podchody, gry planszowe i na konsoli. W międzyczasie miały miejsce  kuluarowe rozmowy i dyskusje o wszystkim.
Życie to sztuka odkrywania. Piątkowa noc w szkole to był czas kiedy młodzi ludzie odkrywali siebie i  swój prawdziwy potencjał. Nauczyciele zobaczyli zupełnie inne twarze swoich  uczniów, a uczniowie zobaczyli, że ich nauczyciele są spontaniczni, mają poczucie humoru i potrafią się świetnie bawić.  Nauczyciele z ogromną satysfakcją i dumą obserwowali prawdziwą integrację międzyklasową  uczniów, koleżeńskość i kulturalne zachowanie. To był wspaniały czas.

Dumni nauczyciele