W piątek grupa uczniów naszej szkoły pod czujnym okiem nauczycielek pojechała na Jarmark Bożonarodzeniowy do Poczdamu. Podczas spaceru po mieście zobaczyliśmy m. in.: Pałac Cecilienhof (gdzie miała miejsce konferencja pokojowa w 1945 r), kompleks pałacowo – parkowy Sanssouci, Bramę Brandenburską, oraz dwie dzielnice: holenderską i rosyjską.
Zwiedzanie Poczdamu zakończyliśmy na Jarmarku Bożonarodzeniowym. Niezwykła atmosfera miasta i magia świąt udzieliła się nam wszystkim. Mogliśmy spróbować świątecznych specjałów, podziwiać piękne świąteczne dekoracje, a także sprawdzić swoje umiejętności językowe.

K.Ryckowska (fantastyczna organizatorka), M. Dębowska-Milewska, A. Rolirad, L. Stefańska

   

 

Więcej zdjęć na szkolnym Facebooku: https://www.facebook.com/photo/?fbid=860950866031974&set=pcb.860953149365079