14 grudnia 2023r., sala gimnastyczna ZSOiZ zamieniła się w magiczne miejsce, pełne świątecznego blasku. Jak co roku, uczniowie naszej szkoły, ich rodzice i rodzeństwo, nauczyciele oraz panie: Katarzyna Ryckowska, Małgorzata Fiałkowska i Małgorzata Radke przygotowały wspaniały spektakl Koncertowo-Jasełkowy. Oprawę muzyczną zapewnili nam nasi uczniowie, absolwenci i gość specjalny – zespół wokalny ,,Sanctus”, pod kierownictwem p.  Michała Kuligowskiego. Koncert, a w nim zaakcentowane treści takie jak: rodzina, przebaczenie, miłość oraz kondycja dzisiejszego człowieka, zestawiony z Jasełkami,  rozpaliły w nas nadzieję, na kolejne cudowne przeżycie Świąt Bożego Narodzenia.

K.Ryckowska, M.Radke, M.Fiałkowska

  

  

 

Więcej zdjęć na szkolnym Facebooku https://www.facebook.com/photo/?fbid=860483692745358&set=pcb.860485649411829