„Edukacja jest najpotężniejszą bronią, której możemy użyć, aby zmienić świat.” Nelson Mandela

W piątek 13 października obchodziliśmy Święto Edukacji Narodowej. Dzień ten był wyjątkowy dla uczniów  pięciu klas pierwszych, którzy po złożeniu ślubowania stali się pełnoprawnymi członkami naszej wyjątkowej, szkolnej społeczności. Uczniowie z tej okazji przygotowali krótkie prezentacje swoich klas, wykazując się przy tym kreatywnością, odwagą, poczuciem humoru i nieszablonowym postrzeganiem samych siebie. Mamy wyjątkowych uczniów, my nauczyciele musimy sprawić, aby rozwinęli skrzydła i oderwali się od ziemi.
Uroczystość ślubowania przygotowywali: p. K. Wawrzyniak, p. K. Ryckowska, p. J. Ciesielska, p. K. Kacprzak, p. S. Mędlewski, p. D. Worona, natomiast fotorelację przygotowała, p. W. Jóźwiakowska.

W trakcie obchodów rocznicowych Pani Dyrektor Katarzyna Wolińska wręczyła Nagrodę Dyrektora czterem nauczycielom za osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej oraz realizacji innych zadań statutowych szkoły. Nagrody otrzymali:
p. Lucyna Stefańska;
p. Mariola Dębowska-Milewska;
p. Sebastian Mędlewski;
p. Damian Worona.
Serdecznie gratulujemy.

Katarzyna Ryckowska

Więcej zdjęć na szkolnym Facebooku – »»»