Od wielu lat w naszej szkole zgodnie z tradycją obchodzimy Pierwszy Dzień Wiosny. Jak co roku uczniowie naszej szkoły pokazali, że to szczególne święto można spędzić inaczej niż pójść na wagary. W radosnych nastrojach uczniowie „wyszli z ławek”, by bawić się wspólnie z nauczycielami. Nasi uczniowie przejęli władzę w szkole,
a nauczyciele stali się belfro-uczniami wspomagającymi pracę „młodych nauczycieli” wyłącznie z ostatnich ławek! Uczniowie przeobrazili się nie tylko w nauczycieli, ale także w pracowników administracyjnych i gospodarczych. Nasze Panie Dyrektor zmuszone były do opuszczenia gabinetów i wytłumaczenia nowo przybyłym „zastępczyniom” zasady prawa oświatowego i funkcjonowanie szkoły! Działo się!! Program obchodów Dnia Wiosny został przygotowany przez Samorząd Uczniowski.
Mamy do siebie ogromny dystans! Bo szkoła to nie tylko wiedza, ale również relacje, uśmiech, spontaniczne działanie i współpraca, współdziałanie uczniowsko – nauczycielskie.

A. Kondrat, M. Dębowska-Milewska

Więcej w galerii zdjęć: https://photos.app.goo.gl/nBTbvvDPvysL3VDC8