Pod takim tytułem, po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią ponownie odbył się Koncert i Jasełka Bożonarodzeniowe, w którym wystąpili uczniowie naszej szkoły, członkowie ich rodzin oraz absolwenci. Pieczę nad występem sprawowały p. Katarzyna Ryckowska i p. Małgorzata Fiałkowska.
Tematyka wierszy, piosenek i tekst jasełek, które zostały wykorzystane podczas uroczystości przypomniały nam o tym, co w naszym życiu jest najważniejsze, czyli miłość, rodzina, pokój. Po przedstawieniu, w czasie którego wytworzyła się miła świąteczna atmosfera, nastąpiło wzajemne składanie życzeń przez p. dyrektor Katarzynę Wolińską i zaproszonych gości oraz zaproszenie na słodki poczęstunek.
Z serca dziękujemy naszym niezawodnym, wspaniałym uczniom i ich rodzinom.
Życzymy Wam, abyście z radością świętowali narodziny Zbawiciela !

K. Ryckowska i M.Fiałkowska

 

 

 

 

Więcej w galerii zdjęć:    https://photos.app.goo.gl/TcAwQRwCZWgCRfvy9