18 listopada 2022r. uczennice naszej szkoły: Julia Reikowska, Sandra Suchara oraz Martyna Sonnak      w ramach społecznej akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, wybrały się do Szkoły Podstawowej nr 4 w celu przeprowadzenia lekcji dla jednej z tamtejszych klas. Dziewczęta przybliżyły młodszym uczniom temat związany z państwami świata. Lekcja podzielona była na 3 części. Pierwszą z nich była prezentacja o 10 państwach, następnie uczniowie zmagali się z zadaniami w grupach, a ostatnią częścią lekcji były gry interaktywne. Słodka niespodzianka, którą dzieci otrzymały na zakończenie  była nagrodą za aktywne uczestnictwo w lekcji. Uśmiechy na twarzach  dzieci i ich zadowolenie podczas spotkania były dla nas największą radością.                                                                          
Dziękujemy bardzo p. Fiałkowskiej i p. Dylewskiej za możliwość przeprowadzenia zajęć, a klasie 3c za ogromne zaangażowanie. Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy. 

Martyna Sonnak, kl.2a