Uczniowie naszej szkoły włączyli się w  akcję  „Bracia Mniejsi”, której celem było zebranie najpotrzebniejszych rzeczy dla  czworonogów  bydgoskiego schroniska.
Inicjatorką akcji w naszej szkole była uczennica klasy III b – Aleksandra Machcińska.
Udało nam się zebrać 242,40 zł, za które Ola dokonała zakupu specjalistycznych kosmetyków, przyborów oraz  karmy i wszystkie zakupione rzeczy zawiozła w sobotę, 25 października  do Schroniska dla Zwierząt w Bydgoszczy.
Dziękuję Oli, dla  której wizyta w schronisku  była bardzo emocjonującym  przeżyciem, dziękuję  wszystkim nauczycielom, wychowawcom i uczniom,  którym leży na sercu dobro naszych BRACI MNIEJSZYCH i włączyli się do akcji.

Opiekun SU – Katarzyna Ryckowska