W ramach świętowania Europejskiego Dnia Języków Obcych w naszej szkole odbyły się następujące konkursy:
01 października 2024 r. IX Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez IX LO z Bydgoszczy.
02 października 2024 Olimpiada języka angielskiego. Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego.
W listopadzie odbędzie się Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ‘’FORGET –ME – NOT” pod patronatem czasopisma „Języki Obce w Szkole” szczegóły konkursu i regulamin na stronie https://filotimo.pl
Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się do p. A. Rolirad do 07 października.
26 września w naszej szkole z inicjatywy p. K. Kacprzak i p. A. Rolirad odbył się quiz dotyczący UE i nauki języków obcych na świecie, który przeprowadzili Wiktor Trocha z klasy 2c i Michał Kubicki z klasy 1a. Typowanie poprawnych odpowiedzi cieszyło się dużym zainteresowaniem.
Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i zachęcamy do udziałów w kolejnych konkursach. Życzymy powodzenia na dalszych etapach.