Dnia 20.09.2023 r. zespół Art House RR w postaci właściciela oraz dwóch przemiłych alpak (Pinko i Splash) przywitał uczniów klas branżowych na wyjeździe integracyjnym do Przyłubia, który okazał się pełen wspaniałych chwil i aktywności.
Podczas tego wydarzenia uczestnicy mieli okazję brać udział w różnorodnych atrakcjach: tenis stołowy, gra w piłkarzyki, dart, przeciąganie liny, gra w koszykówkę. Wszyscy uczestnicy się świetnie bawili, piekli kiełbaski na ognisku, a na koniec zostali obdarowani słodkościami, a piękna pogoda tylko dodatkowo uprzyjemniła ten wyjątkowy wyjazd integracyjny.
Nad bezpiecznym przebiegiem wyjazdu czuwali wychowawcy -Sebastian Mędlewski (1e), Damian Worona (1f) oraz nauczyciel wychowania fizycznego – Weronika Jóźwiakowska.
Już dziś wszyscy uczestnicy zastanawiają się nad kolejnym wyjazdem, który zapewne jest tylko kwestią czasu.
 
  
  
Więcej zdjęć na szkolnym Facebooku