Podziękowanie

Podziękowanie dla uczennic klasy II b Katarzyny Słowińskiej i Aleksandry Witek

za udział w konkursie zorganizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Bydgoszczy„Fantastyka nie jest mi obca” popularyzującym wśród uczniów „Rok Stanisława Lema” wybitnego polskiego futurologa i twórcę science fiction

Gratuluję odwagi – Katarzyna Szewczyk – Jarzębowska

Pamiętamy

Uczniowie klasy 2b LO wraz z opiekunem p. Beatą Kołota  wzięli udział w uroczystości z okazji 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
W imieniu społeczności szkolnej został zapalony znicz pamięci.
Beata Kołota
  

Na lekcjach chemii

Oto prace wykonane przez naszych uczniów w ramach lekcji chemii.

K. Ryckowska.

   

M. Smerliński 2c                          M. Milewska 2a                             N. Grochowska 2a

 

                                A. Gliwińska 2a                                                  J. Klimek 2a

  

A. Skonieczny 2c                                                    J. Klimek 2a

Międzyszkolny konkurs chemiczny

W piątek 30 kwietnia odbył się Międzyszkolny Konkurs Chemiczny „Madame Curie – Pasjonatka życia i nauki”.
W konkursie wzięło udział  45   uczniów z trzech soleckich szkół:

  • ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marii Skłodowskiej – Curie
  • ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki
  • z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych

 Uczniowie wykazali się niesłychana wiedzą dotyczącą życia i twórczości Marii Skłodowskiej – Curie.
Oto wyniki :
I miejsce z wynikiem 94% ( 47/ 50 punktów) zajęli:
Aleksandra Słembarska   kl. 8b SP nr 1
Julia Krajewska                 kl. 8a  SP nr 4
Aleks Skonieczny              kl. 2c   ZSOiZ
II  miejsce z wynikiem 92% ( 46/ 50 punktów) zajęli:
Adrian Majewski               kl. 8a   SP nr 4
Aleksandra Michalak       kl. 8d   SP nr 4
Marta Urbańska                kl. 7d   SP nr 4
Kajetan Wójtewicz            kl. 7d   SP nr 4
Natalia Chachowska         kl. 2 c  ZSOiZ
 III  miejsce z wynikiem 90% ( 45/ 50 punktów) zajęli:
 Igor Barnigiel                      kl. 8a   SP nr 4
Julianna Meller                   kl. 1a    ZSOiZ
Aleksandra Gliwińska        kl. 2a    ZSOiZ
Oliwia Sudolska                  kl. 2c     ZSOiZ
 
Zwycięzcom gratulujemy wiedzy, a wszystkim bardzo dziękujmy za udział w konkursie. Nagrody dla najlepszych i dyplomy dla uczestników  zostaną wręczone na zakończenie roku szkolnego.                                                                         

Organizatorzy: Beata Jankowska, Małgorzata Walczak, Katarzyna Ryckowska, Mariusz Zamorowski                  

Rozdanie świadectw absolwentom LO i Technikum

Dzisiaj pożegnaliśmy absolwentów naszej szkoły. Najlepsze wyniki uzyskali:
– w liceum ogólnokształcącym: Dawid Bartoszek i Natalia Krzemieniecka
– w technikum: Paweł Dębowski i Paweł Ryduchowski.
Paweł Dębowski jako najlepszy absolwent Technikum otrzymał Nagrodę Burmistrza Solca Kujawskiego oraz Nagrodę Starosty Bydgoskiego.
Dawid Bartoszek otrzymał Nagrodę Starosty Bydgoskiego dla najlepszego absolwenta Liceum Ogólnokształcącego.
Całą czwórkę uhonorowała Rada Rodziców ZSOiZ fundując jednorazowe stypendium naukowe.
Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Dyrektor ZSOiZ