„Bo coś w szaleństwach jest młodości,
Wśród lotu wichru, skrzydeł szumu,
Co jest mądrzejsze od mądrości,
I rozumniejsze od rozumu….”

Leopold Staff

Nareszcie nadeszła! Ta wyśniona … Ta na którą tak długo czekaliśmy Jedyna i niepowtarzalna… Studniówka!
27 stycznia o godzinie 20.00 w Restauracji „Jaskiniowa” polonezem rozpoczął się Bal Studniówkowy maturzystów Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Solcu Kujawskim.
Następnie głos zabrali przedstawiciele klas maturalnych, Rady Rodziców oraz Samorządu Uczniowskiego. Padło wiele ciepłych i wzruszających słów skierowanych do Pani Dyrektor,  wychowawców, nauczycieli i uczniów. I wreszcie Pani Dyrektor ogłosiła  oficjalne  rozpoczęcie Balu.
Było wspaniale. Nauczyciele bawiący się wspólnie  z uczniami, występy uczniów i o dziwo! również  nauczycieli, wspólnie odtańczona Belgijka, Skrzypek i inne układy taneczne zaproponowane przez didżeja, p. Pawła Milhausena. Uff – niezapomniane, cudowne chwile.
No i Ci nasi maturzyści pełni  młodzieńczej radości i  niespożytej energii. Duma wypełniała serca wychowawców, nauczycieli.
Organizacja studniówki  na najwyższym poziomie, za co szczególne podziękowania należą się Rodzicom naszych maturzystów – DZIĘKUJEMY.

Poniżej kilka amatorskich  zdjęć i link  https://photos.app.goo.gl/AMtaLjaZgnjsxRMt8 do również amatorskich filmików. Profesjonalna galeria zdjęć  wkrótce.