Dnia 02.11.2022 r. nasza eksportowa grupa tenisistów stołowych udała się na półfinały wojewódzkie Licealiady.
Z większymi nadziejami na sukces jechała drużyna chłopców w składzie Stanisław Kaczan, Hubert Jankowski i Jan Tarzyński i zgodnie z założeniami stoczyła bardzo wyrównany pojedynek o II miejsce z LO z Inowrocławia w którym nieznacznie przegrała ostatecznie zajmując III miejsce. Bezkonkurencyjni tego dnia byli zawodnicy ZSE-L w Inowrocławiu, którzy wygrali z kompletem zwycięstw, jednak dużo więcej wysiłku musieli włożyć w spotkanie z naszą reprezentacją aniżeli z rówieśnikami z Inowrocławia.
Z kompletnie innymi nastrojami na zawody udały się dziewczęta w składzie Dagmara Lipińska i Jagoda Wiśniewska, które znając skład rywalek wiedziały iż wynik gwarantujący awans do finałów wojewódzkich jest prawie niemożliwy. Tutaj warto podkreślić, że nieszczęście jednych może być szczęściem drugich i właśnie z tego skorzystały nasze dziewczęta. W jednej z drużyn pewnych do awansu zabrakło najlepszej zawodniczki co skrzętnie wykorzystały nasze dziewczęta i wywalczyły awans z drugiego miejsca do finałów wojewódzkich, które odbędą się w przyszłym tygodniu w Chełmnie. Niewątpliwie jest to wielki sukces dla nich, szkoły jak i naszej miejscowości, gdyż dostanie się do jakichkolwiek szkolnych finałów sportowych na szczeblu województwa jest nie lada wyczynem za co należą się im ogromne brawa!!!
Sebastian Mędlewski