Dnia 10.10.2022 r. stawiliśmy się na Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych, które odbywały się w Białych Błotach. Pogoda po raz kolejny nam dopisała co mogło oznaczać tylko jedno – ten wyjazd musi być udany! Wszyscy z uśmiechem na twarzy ukończyli bieg, a z pewnością najbardziej zadowoloną osobą z naszej szkoły była Oliwia Sudolska, która o niespełna 15 metrów przegrała rywalizację z koleżanką z Koronowa ostatecznie plasując się na II miejscu w zawodach. O podium otarła się również Nikola Zakrzewska, która podobnie jak Oliwia przegrała rywalizację o III miejsce z reprezentantką Karolewa dosłownie o kilka metrów. Wśród chłopców najlepszym wynikiem może pochwalić się Adrian Łaszewski, który przybiegł na VI pozycji. Pocieszające jest to, że bardzo duża grupa naszych uczniów przybiegła tuż za nim co napawa optymizmem przed kolejnymi zawodami. Już w środę znowu udamy się do Białych Błot żeby powalczyć o zwycięstwo w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych więc proszę trzymajcie za nas kciuki.

Ze sportowymi pozdrowieniami Weronika Jóźwiakowska i Sebastian Mędlewski.