Dnia 19 października 2021 roku nasze reprezentacje biegaczy po raz kolejny mogły się mierzyć w sztafetowych biegach przełajowych (tym razem na szczeblu wojewódzkim). Naszemu wyjazdowi przyświecał slogan jaki widniał na autobusie reprezentacji Polski w piłce nożnej na Euro 2008 – „Bo liczy się sport i dobra zabawa”. Jadąc na zawody wiedzieliśmy, że o dobry wynik będzie bardzo trudno i niestety się to potwierdziło.
   Nasze „złote” dziewczęta zajęły ostatecznie XII lokatę, a chłopcy już na samym początku musieli borykać się z kontuzją naszego najszybszego zawodnika, który startując na pierwszej zmianie od połowy dystansu walczył jak o życie, by dobiec do mety. Finalnie mimo dzielnej postawy chłopców zostaliśmy sklasyfikowani na XIII pozycji.
 Należy również podkreślić, że to pierwsze sportowe zawody na szczeblu województwa od dłuższego czasu, co bardzo cieszy i daje energii do dalszych treningów o czym mówili wszyscy uczestnicy.
  Naszą szkołę reprezentowali: Oliwia Sudolska, Dominika Pawlak, Natalia Pankowska, Dominika Gajewska, Nikola Zakrzewska, Zuzanna Zakrzewska, Martyna Makowska, Kalina Kukułka, Mateusz Żukowski, Oliwier Szlachta, Adrian Guzik, Norbert Ważny, Filip Frymarkiewicz, Michał Czyżewski. Opiekę nad zawodnikami oraz dobrą atmosferę w trakcie podróży zapewniali: p.Bożena Rydel – Strzelecka i p.Sebastian Mędlewski.