14 października br. w naszej szkole odbyła się okazała uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Opiekun Samorządu Uczniowskiego – p. Katarzyna Wawrzyniak – zorganizowała (oczywiście wraz z przedstawicielami SU) niekonwencjonalną, pracochłonną, interesującą edukacyjną wirtuozerię. Niewątpliwie, należą im się za ten fakt wyrazy uznania!
W trakcie uroczystości – Pani dyrektor Katarzyna Wolińska – wręczyła specjalne nagrody zarówno ponadprzeciętnym, wybitnym przedstawicielom grona belfrowskiego, jak również kadrze niepedagogicznej – za szczególne, wyróżniające osiągnięcia edukacyjne, wychowawcze, rozwojowe i administracyjne. Uczniowie także odwdzięczyli się swoim ulubionym, oddanym, dobrodusznym dydaktykom, przyznając im tytuły tak zwanego „złotego nauczyciela”.
W tym niezwykle trudnym egzystencjalnie czasie po raz pierwszy w dziejach naszej placówki zarówno uczniowie klas pierwszych, jak i drugich złożyli uroczyste ślubowanie!
Po ceremonialnym, odświętnym wręcz wstępie uczniowie klas pierwszych i drugich rozluźnili się, nabrali dystansu i uzmysłowili kadrze pedagogicznej, co to znaczy dobrze się bawić: zaserwowano bowiem wyśmienite dania, przygotowane z tańców, pieśni, wierszyków i wyśmienitej gry aktorskiej!
Oj! Działo się i niech się dzieje dalej!
 
Więcej w galerii zdjęć:  https://photos.app.goo.gl/1D6jThbWDwZmn5ySA