Dnia 11.10.2021 r. w Białych Błotach odbyły się Indywidualne oraz Drużynowe Biegi Przełajowe na szczeblu powiatu. Nasze reprezentacje dziewcząt oraz chłopców zaprezentowały się z bardzo dobrej strony zajmując odpowiednio I oraz III miejsce w klasyfikacji drużynowej. Wyniki drużynowe powstały na podstawie zsumowanych wyników indywidualnych w każdej kategorii. Bardzo miłym zaskoczeniem były indywidualne osiągnięcia dziewcząt, które w całości opanowały miejsca na podium, a o kolejności na mecie decydowały ostatnie metry biegu. Po tak wyrównanej walce zwycięsko z tego wyszła Oliwia Sudolska, wyprzedzając Dominikę Pawlak oraz Zuzannę Zakrzewską. Wśród chłopaków najwyższe miejsce zajął Mateusz Żukowski, który dobiegł na metę na piątej pozycji.
Co warte podkreślenia w końcu mogliśmy zaprezentować się na zawodach w naszych nowych koszulkach, które na debiut musiały przeleżeć w szafie prawie rok czasu.
Bardzo się cieszymy, że po raz kolejny mogliśmy reprezentować naszą szkołę na zawodach sportowych i już odliczamy dni do następnych.
               Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Oliwia Sudolska, Dominika Pawlak, Zuzanna Zakrzewska, Natalia Pankowska, Dominika Gajewska, Nikola Zakrzewska, Martyna Makowska, Kalina Kukułka.
               Drużyna chłopców wystąpiła w składzie: Mateusz Żukowski, Michał Czyżewski, Adrian Guzik, Bartosz Bejger, Wojciech Siemieniuch, Filip Frymarkiewicz, Oliwier Szlachta, Paweł Magdziński, Norbert Ważny.
Zespołami opiekowali się nauczyciele wychowania fizycznego: p. Bożena Rydel-Strzelecka i p. Sebastian Mędlewski.