Dnia 22.09.2021 r. po raz drugi z rzędu w naszym mieście został zorganizowany rajd rowerowy wieńczący Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu (ETZT). Ostatniego dnia ETZT obchodzony jest Światowy Dzień bez Samochodu i to właśnie z tego powodu UKS „Top” Solec Kujawski zachęcał wszystkich do wspólnego przejazdu ścieżkami rowerowymi w naszym mieście. Na starcie rajdu stawiło się 46 osób, z czego połowę osób stanowili uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych!
               Jako członek klubu UKS „Top” Solec Kujawski oraz nauczyciel w naszej szkole chciałbym bardzo podziękować wszystkim obecnym oraz już dziś zaprosić na przyszły rok do kolejnej odsłony tego rajdu. Przy okazji nie zapominajcie o swoim rowerze i używajcie go jak najczęściej przez cały rok.

Sebastian Mędlewski