RUSZA NABÓR DO KONKURSU EXPLORY 2022
1 września 2021 ruszamy z naborem zgłoszeń do największego w Polsce międzydyscyplinarnego konkursu dla młodych talentów w wieku 13-20 lat  – Konkursu Explory.
Program skierowany jest do młodych entuzjastów nauki i nowych technologii, rozwijających swoje projekty z różnych dziedzin. Do wygrania – stypendia naukowe, udział w międzynarodowych wydarzeniach i konkursach poświęconych nauce, nagrody rzeczowe.
Szczegółowe informacje: https://www.explory.pl/rekrutacja,111  
Nabór projektów do konkursu: 1 września 2021– 7 stycznia 2022
Więcej o Konkursie Explory opowiemy na webinarium informacyjnym, które odbędzie się 15 września 2021 o godzinie 17:30. Spotkanie poprowadzi Dorota Braziewicz – koordynatorka Konkursu Explory, a gościem specjalnym będzie Anna Skierska – laureatka I nagrody w Konkursie z 2019 roku.
Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszenia do 7 września poprzez formularz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScLwFlrt6SJqM5LQM-3ZqcI7J5JEqPOKXzZNiVqMUoEsXVNww/viewform?usp=sf_link
 
O PROGRAMIE EXPLORY: 
Program Explory to flagowe przedsięwzięcie Fundacji Zaawansowanych Technologii. Główną ideą programu jest wspieranie zdolnych, młodych talentów w realizacji innowacyjnych projektów naukowych i technicznych, a także docieranie do szerokiego grona odbiorców, promowanie kultury naukowej i wzbudzanie ciekawości świata.
 
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Facebook: https://www.facebook.com/Explory/
Instagram: @explory_open_mind   
Youtube: https://www.youtube.com/user/FestiwalExplory

www.explory.pl