Podchody ?  Dlaczego nie ?

We wtorek 01 czerwca z okazji Dnia Dziecka, nauczyciele wychowania fizycznego: pani Bożena Rydel – Strzelecka oraz pan Sebastian Mędlewski zorganizowali Bieg Terenowy w formie  tzw. PODCHODÓW .
W rywalizacji międzyklasowej wzięło udział 6 drużyn, które wraz z opiekunami  musiały zmierzyć się z przedziwnymi, ale mega ciekawymi i ekscytującymi  zadaniami.
To niesamowite i budujące  uczucie obserwować  zaangażowanie, współpracę i emocje towarzyszące młodzieży podczas zabawy.
Przechodni Puchar Dyrektora Szkoły trafił do klasy II a, która zdobyła największą ilość punktów zajmując tym samym I miejsce w terenowo – zadaniowych potyczkach. Nagrodą dla klasy były lody ufundowane przez Radę Rodziców.
Rada Rodziców ufundowała także słodki poczęstunek dla wszystkich uczniów biorących udział w zabawie.

Poniżej galeria zdjęć pokazująca uczniów na różnych etapach zmagań

Zwycięska klasa 2a