W ten szczególny czas Wielkanocny życzę Wam wszystkim i każdemu z osobna
wytrwałości w obecnej sytuacji, rozwagi w tym co robicie,
sukcesów w pogłębianiu swoich pasji, zdrowia dla Was oraz Waszych bliskich, energii na obowiązki szkolne, głów pełnych pomysłów na spędzanie tego trudnego czasu, wiary na lepsze jutro, uśmiechu na każdy dzień, smacznego jajka i mokrego Dyngusa. 

A za nami 3 tygodnie nauki zdalnej, tak więc chciałabym  podziękować  Wam   –    koleżanki i koledzy, wszystkim Rodzicom, a przede wszystkim naszym  nauczycielom za zaangażowanie  w to, aby nasza nauka mogła odbywać się systematycznie oraz  że mieliśmy możliwość poszerzania naszej wiedzy.                                                                                                                                                                        Przewodnicząca   Samorządu  Uczniowskiego
                                                                                                                  Daria Szarpak