UWAGA !

1. Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, informuję, że od 12 do 25 marca 2020 r., zajęcia w naszej szkole zostają zawieszone.

2. Młodociani pracownicy realizują przygotowanie zawodowe u pracodawcy na dotychczasowych zasadach.

3. Dla uczniów BS I s. od 16 marca 2020 r., zostają zawieszone zajęcia na kursach zawodowych.

4. Termin zawieszenia zajęć może ulec zmianie. Proszę o sprawdzanie na bieżąco informacji na stronie szkoły.

5. Zebranie z rodzicami z dnia 18 marca jest przesunięte na 25 marca, o godz. 17.00 o ile zawieszenie zajęć nie będzie przedłużone.

6. Zgodnie z zaleceniami MEN proszę Rodziców o przestrzeganie środków ostrożności, aby młodzież unikała kontaktu z innymi ludźmi i pozostawała w domu.

Dyrektor ZSOiZ