W dniu 24.01.2020 w Koronowie odbyły się zawody o Mistrzostwo Powiatu Bydgoskiego w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji przystąpiły szkoły z Koronowa, Karolewa i Solca Kujawskiego. W rywalizacji chłopców nasza reprezentacja  zajęła 3 miejsce przegrywając nieznacznie z ZSZ Koronowo oraz Liceum Koronowo. W rywalizacji dziewcząt nasza reprezentacja zajęła 2 miejsce wygrywając 2 mecze z Karolewem oraz ZSZ Koronowo, ulegając z mocną ekipą z Liceum Koronowo. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom za godne reprezentowanie szkoły oraz za zaangażowanie i walkę w grze. 

Reprezentacje naszej szkoły wystąpiły w składzie :

Dziewczęta:
 Martyna Makowska, Julia Bielawska, Daria Szarpak, Sandra Stępniewska, Oliwia Sudolska, Klaudia Michaelis, Martyna Smolik, Aleksandra Czajkowska

Chłopcy:
Kamil Szachniewicz, Patryk Rosiak, Michał Kamiński, Artur Socha, Michał Kuczek, Bartosz Dacewicz, Paweł Dębowski, Dominik Kuźniewski, Paweł Magdziński, Przemysław Kujawa, Adrian Siemieński, Jakub Lenser, Sebastian Twardowski, Jakub Żurek

Opiekunami drużyny byli Tomasz Jabłoński i Sebastian Mędlewski