Pod takim tytułem 18 grudnia 2019 roku w naszej szkole odbył się po raz kolejny koncert połączony z Jasełkami. Koncert ten, przygotowany przez p .Katarzynę Ryckowską był wyjątkowy, gdyż łączył pokolenia – na scenie wystąpili wnukowie, rodzice, a nawet dziadkowie. Klimat muzyki ubiegłych dziesięcioleci oraz wierszy klasyków skłonił wszystkich do zadumy i miłych wspomnień. Podczas koncertu można było również kupić ozdoby świąteczne wykonane przez naszych uczniów.

W świąteczny nastrój natomiast wprowadziły nas Jasełka przygotowane przez p. Małgorzatę Radke
i p .Małgorzatę Fiałkowską. Na scenie pojawili się uczniowie przebrani za postaci Nocy Bożego Narodzenia, a dodatkowej magii i radości dodał udział w przedstawieniu ich młodszego rodzeństwa.

Tak oto zarażeni świątecznym nastrojem wszyscy w miłej atmosferze składali sobie życzenia i wspólnie odśpiewali kolędę „Przybieżeli do Betlejem”.

M. Fiałkowska

Więcej zdjęć w galerii pod adresem –  https://photos.app.goo.gl/p9dGVvw9Y42cWqRm8