W tym roku odbył się I Ogólnopolski  Projekt  Edukacyjny  dla uczniów szkół podstawowych
i ponadgimnazjalnych „ Kresy – polskie ziemie wschodnie w XX wieku”, w którym wzięli udział uczniowie klasy 2b LO o kierunku dziennikarsko – reporterskim: Natalia Krzemieniecka, Adam Sadowski, Martyna Kopczyńska  i Maja Kamrowska  wraz z opiekunami  Radosławem Osińskim i Zdzisławem Cisowskim. Uczniowie naszej szkoły przedstawili  w konkursie film „ Na kresach  historii, na kresach literatury”, który został laureatem konkursu jako praca multimedialna. Główną nagrodą w projekcie był wyjazd edukacyjny na Białoruś i Wileńszczyznę.

Poniżej prezentujemy pełną relację z wyjazdu przygotowaną przez p. Zdzisława Cisowskiego.

Relacja z wyjazdu edukacyjnego IPN Białoruś – Litwa 2019

  

  

  

  

Pełna galeria zdjęć w przygotowaniu.