Organizatorem konkursu „Ośmiu Wspaniałych” jest Fundacja „Świat na Tak” z siedzibą w Warszawie przy al. J. Ch. Szucha 27. Celem Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” jest promowanie pozytywnych zachowań, działań, postaw dzieci i młodzieży oraz upowszechnianie idei młodzieżowego wolontariatu.

Uczennica naszej szkoły – ZUZANNA SZPRYNGER jest  wolontariuszką, która działa pod opieką Soleckiego Centrum Kultury, a Jej pełna zaangażowania postawa zasługuje na uznanie .

Podczas konkursu oceniane są:

  1. wzorowe zachowania w życiu codziennym,
  2. pogoda ducha i dyskrecja w relacjach z innymi ludźmi,
  3. prawdomówność i umiejętność przyznania się do błędu i porażki,
  4. odpowiedzialność w podejmowaniu decyzji ze świadomością przyjmowania ich konsekwencji,

Fundacja „Świat na Tak” z przyjemnością informuje, iż Ogólnopolskie Eliminacje Państwa Kandydatów do ubiegania się o tytuł Wspaniałego Polski odbędą się w:  Młodzieżowym Domu Kultury im. M. Gwizdak, ul. Andersena 4, w Warszawie, w dn. 04.04.2019r.

Zuzia, trzymamy kciuki za sukces w kolejnym etapie oraz dziękujemy za wytrwałość i empatię 🙂

Opiekun Samorządu Uczniowskiego